Usługi cięcia laserem oferuje firma Pro Metal Form

Cięcie laserem to jedna z najnowocześniejszych metod cięcia materiałów w wielu branżach przemysłowych. Jest nie tylko najnowocześniejszą metodą, ale najbardziej precyzyjną i najszybsza metoda stosowana w zakładach obróbki metalu. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu wykrawarek laserowych każdy zakład potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Cięcie laserem to również metoda cięcią różnego rodzaju stali, alumnium w zakładzie produkcyjnym Pro Metal Form S.J. ze Strzelec Krajeńskich w województwie lubuskim. Dzięki nowoczesnej wykrawarce laserowej firmy Trumpf ze źródłem Fiber o mocy lasera TruDisk 6 kW oferują swoim klientom najwyższej jakości usługi cięcia, nawet najmniejszych detali. Wykrawarka laserowa wyposażona w nowatorskie systemy i technologie obrabia arkusze blach na płaszczyźnie 2D o wymiarach obrabianych arkuszy 3000 x 1500 mm. Ponadto nowoczesny laser dyskowy wytwarza fale o długości 1.03 µm 10-krotnie mniej niż lasery CO2. Dzięki temu energia lepiej absorbowana jest przez materiał co ma wpływ na szybsze cięcie stali z zachowaniem jakości i wymiarów obrabianych detali w zakresie grubości od 0.2 do 25 mm nawet 50000 mm/min highspeed, a wynikiem czego jest niższa cena za usługi cięcia.

Usługi cięcia laserem dla tego zakładu to podstawowa oferta dla wszystkich kontrahentów z całego kraju, a w szczególności z zagranicy. Firma doskonale realizuje zamówienia z rynku niemieckiego, większości krajów Europy Zachodniej oraz krajów skandynawskich. Także szeroka oferta pozostałych usług przyciąga firmy ceniące wysokiej klasy usługi spawalnicze, frezowania i toczenia CNC, malowania proszkowego, gięcia i wykrawania na prasach. Kompleksowe usługi takiego zakładu wymagają od nich również zakupu nowoczesnych maszyn, które potrafią zrealizować ofertę tego zakładu. W skład parku maszynowego wchodzą m.in. robot spawalniczy firmy Panasonic generacji TAWERS TM 1800 WG3, pionowe centrum obróbcze firmy Chiron 23 model FZ 18L z serii High Speed, nowoczesne giętarki sterowane numerycznie czy prasy krawędziowe i mimośrodowe oraz wspomniana wykrawarka laserowa firmy Trumpf ze źródłem Fiber o mocy lasera TruDisk 6 kW .

Dzięki profesjonalnemu cięciu laserem Pro Metal Form staje się jednym z czołowych przedsiębiorstw na polskim rynku z tak bogatym doświadczeniem w stosowaniu tej metody.

Więcej informacji o usługach cięcia laserem uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 95 762 08 61 oraz na stronie pod linkiem: https://www.prometalform.eu/offer.php?itemID=27&lang=pl

Polecamy.