Cięcie laserowe od firmy Pro-Metal-Form

Pro Metal Form

Najnowocześniejsza metoda cięcia metali stosowana jest w zakładzie produkcyjnym Pro-Metal-Form w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskiem. Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży spawalniczej oferuje wszystkim kontrahentom z Polski i z zagranicy najwyższej jakości cięcie laserem najnowszej generacji – wykrawarce laserowej firmy Trumpf ze źródłem Fiber o mocy lasera TruDisk 6 kW. Dzięki takim usługom przedsiębiorstwo stało się bardzo mocno konkurencyjne pod względem szybkości cięcia i wydajności, a przede wszystkim ceny.

Cięcie laserowe polega na cięciu materiału gorącym płomieniem lasera przy użyciu gazu technicznego o dużej czystości. Materiał nie posiada żadnych czarnych plam, a powierzchnia ciętego materiału jest idealnie gładka. Cięcie laserem to metoda rzemieślnicza coraz częściej stosowana w zakładach obróbki plastycznej metalu. Firma Pro-Metal-Form z Strzelc Krajeńskich oparła swoją działalność na najnowocześniejszej metodzie cięcia materiału właśnie przy użyciu lasera. Najnowsza wykrawarka laserowa wprowadziła firmę na rynki zagraniczne w tym niemiecki, skandynawski, duński czy austriacki. Liczne zlecenia z zagranicy wymagają od pracowników firmy jeszcze większego zaangażowania w pracę swojego zakładu. Dlatego firma bierze czynny udział w licznych imprezach targowych zarówno w kraju jak i za granicą oraz sukcesywnie szkoli się z zakresu obróbki metalu.

Jakie zalety wynikają z używania najnowszego lasera? W pierwszej kolejności należy wspominieć o możliwości cięcia takich materiałów jak:

  • arkuszy blach na płaszczyźnie 2D o wymiarach obrabianych arkuszy 3000 x 1500 mm
  • stali konstrukcyjnej do 25 mm
  • aluminium do 25 mm
  • stali kwasoodpornej i nierdzewnej do 20 mm
  • miedzi, mosiądzu, molibdenu itp. do 10 mm.

Do równie ważnych zalet cięcia laserem należą precyzja oraz szybkość cięcia podyktowane nowatorskimi systemami i technologiami, które znacznie skracają proces do minimum. Ponadto dokładność i powtarzalność najmniejszych elementów, to zachęta dla wszystkich klientów firmy. Pamiętajmy, że konkurencja nie śpi i szuka najlepszych okazji. Dlatego warto zainwestować w najnowszą technologię cięcia laserowego.

Pełna oferta firmy cięcia laserowego dostępna pod linkiem strony http://www.prometalform.eu

Zachęcamy do realizowania największych marzeń z firmą Pro-Metal-Form.